Hizmetlerimiz (Our Services)


 • Web Tasarım

  Creative Design

  Web Tasarım

  Tüm mobil cihazlara uyumlu responsive yapıda kurumsal veya eticaret sistemlerimiz ile sektörünüzde ilerleme saglayabilirsiniz. İşletmenizi en iyi şekilde yansıtarak satış ve kurumsal odaklı web projelerinizi sizler için tasarlıyoruz.

 • Arama Motoru Optimizasyonu

  Search Engine Optimization

  Arama Motoru Optimizasyonu

  İşletmelerinizi belirlenen kelimelerde veya web sitenizi direkt olarak üst sıralara çıkartmanızı saglayabiliriz. Satışlarınızı ve firma bilinirliginizi artırmak adına yapacağımız çalışmalar ile zirveyi hedefleye bilirsiniz.

 • E-Ticaret Paketleri

  E-Commerce

  E-Ticaret Paketleri

  Satışlarınızı artırmak ve ürünlerinizi internet ortamına aktararak kar marjınızı yükseltmenizi saglayabiliriz. Sanal Pos ve SSL güvenlik serfitikaları entegre edilmiş halde sunulan paketlerimiz ile güvenli bir şekilde satışa başlayabilirsiniz.

 • Kurumsal Kimlik

  Corporate Identity

  Kurumsal Kimlik

  Profesyonel bir şekilde işletmenizi yansıtacak kurumsal kimlik ve logo çalışmaları ile kalitenizi daha iyi yansıtacaksınız. Sektörünüzde sizi daha iyi yansıtacak çalışmalar yaparak creative bir görünüme kavuşmanızı saglıyoruz.

 • Dijital Pazarlama

  Digital Marketing

  Dijital Pazarlama

  Yapmış ve yapacak olacagınız kampaya veya müşteri bildirimlerinizi kolayca internet üzerinden yapabileceginiz bir servis sunuyoruz. Vermiş oldugumuz Mailing hizmeti ile gelişmiş, detaylı raporlama ve güvenli mail gönderimi yapabilirsiniz.